Julia van Adrichem
acryl op papier
Breedte: 19cm, hoogte: 18cm
Julia van Adrichem
Meer informatie
Na een studie Engels en de kunstacademie (KABK) ben ik sinds 2003 beeldend kunstenaar. Tien jaar later, in 2013, kreeg ik meer behoefte om daadwerkelijk actief te zijn in de maatschappij, als kunstenaar. Niet in een ateliergebouw werken maar èlders, liefst! Sinds die tijd ben ik betrokken bij Peen en Ui. Als teamlid houd ik de inhoud van de website bij, maak ik Facebookberichten en help ik een handje waar nodig. Daarnaast hebben we het in het Peen-en-Uiteam (Danny Molenaar, Jennefer Verbeek en ik) regelmatig over ontwikkkelingen in de maatschappij, wat ik erg interesssant vind. Tot januari dit jaar hield ik atelier in de Schakelaar in de Agaatlaanflat waar ik 4 jaar aan het project ( “Weet je nog, Agaat?” ) heb gewerkt. Naast dit project heb ik hier elke week contact met bewoners uit de flat, b.v. bij de koffie op donderdag of gewoon in het voorbijgaan. Ik beschouw mezelf hier als artist in residence maar misschien intussen nog wel meer als (deeltijd-) Agaatlaanbewoner!
Verder maak ik muziek met het bandje ‘t Valies, met mijn vriend Peter Braas (Bradric), en met anderen. Ook vind ik het leuk om zelf muziekinstrumenten te maken van huis-, tuin- en keukenmateriaal.
www.juliavanadrichem.nl, Instagram: julia_vanadrichem, www.portaal.nl/projecten/agaatlaan, “Weet je nog, Agaat?”, www.hetvalies.nl, Engelse taal en cultuur, www.kabk.nl